Nasz zespół

Marcin

photo
Position: Dj, Wokalista
Ojciec założyciel Kawka Music Band. Zaczynał jako organizator pierwszego profesjonalnego karaoke w Polsce - Karaoke Imprezy, które teraz uczynił częścią większego projektu. Człowiek orkiestra, bo nie tylko dba o techniczną stronę imprez, ale przede wszystkim zaskakuje bardzo wszechstronnymi umiejętnościami wokalnymi. Wielokrotnie jego solowe występy są przysłowiowymi gwoździami programu. Czemu się dziwić, skoro jego umiejętności podparte są wieloletnią edukacją muzyczną oraz doświadczeniem scenicznym. Wyposażony w arsenał wielkich umiejętności zdolny jest wykonać największe muzyczne przeboje. Poznali się na jego talencie zarówno jury festiwali, jak i publiczność, która wprost przepada za jego występami. Ten człowiek przeniesie Was swoim głosem do największych sal koncertowych na świecie.

Paulina

photo
Position: Wokalistka
Łączy w sobie niezwykłą wrażliwość, siłę i ekspresję. Te cechy z sukcesami zawiodły ją na sceny wielu ogólnopolskich festiwali, których jest laureatką i dały jej przepustkę do takich programów telewizyjnych jak Bitwa na głosy, Szansa na Sukces czy Must Be the Music. Sztuki wokalnej uczyła się od najlepszych. Wśród jej nauczycieli znajdziecie nazwiska m.in. Elżbiety Zapendowskiej czy Piotra Hajduka. Mało tego, Paulina jest również absolwentką szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Muzycznie najbliżej jej do wokalistek soulowych i jest w swych preferencjach niezwykle konsekwentna, ponieważ w wykonywane utwory wkłada nie tylko serce, ale przede wszystkim całą duszę. Być może stąd najwięcej satysfakcji przynosi jej wzruszenie na twarzach słuchaczy.

Maciek

photo
Position: Wokalista, Instrumental
Z zawodu i zamiłowania showman, który porusza się w meandrach muzyki, jak ryba w wodzie. Fantastycznie uzdolniony multiinstrumentalista i wokalista, który swobodnie znajduje się we wszystkich stylach muzycznych – od klasyki po rock. Ten człowiek cały jest muzyką. Choć doskonale zna sceny klubowe największych europejskich miast, to ma również w dorobku liczne występy za oceanem, w tym w Nowym Jorku, Miami czy San Francisco. Właśnie ze względu na miłe wspomnienia z czasów amerykańskiej przygody przyjął pseudonim „Memphis”, pod którym teraz możecie go oglądać i słuchać w trakcie prowadzonych przez nas imprez.

Małgorzata

photo
Position: Wokalistka
Wspaniała wokalistka o niespotykanej sile rażenia. Wielką moc i skalę głosu łączy z niebywałą lekkością śpiewania. Doświadczenie sceniczne zdobywała zarówno na festiwalach, jak i w czasie telewizyjnych programów. Lubi czarować słuchaczy przepastną przestrzenią w głosie. Publiczność jest jednym z największych dla niej źródeł satysfakcji i tylko utwierdza ją w wielkiej miłości do muzyki. W swoim bogatym repertuarze posiada światowe przeboje największych diw, w tym Celine Dion i Whitney Houston. Przy tym wcale nie ustępuje im w jakości wykonania ani sile wyrazu. Dzięki temu jej występy na długo pozostają w pamięci audytorium.