Wesela

IMG_4115-1216

To zupełnie wyjątkowy dzień w Twoim życiu. Doskonale to rozumiemy i na dodatek wiemy, w jaki sposób uczynić go jeszcze bardziej niezapomnianym! Potrzebujesz tradycyjnej kapeli weselnej z udziałem wspaniałych głosów? Nie ma sprawy. A może sprawnego DJ-a, który wyniesie Ciebie i gości na parkiet hitami lat 60, 70, 80, 90 i tymi współczesnymi? Podejmiemy wyzwanie. Może jednak chciałbyś śpiewającej atmosfery w trakcie wesela, która uczyni gości współautorami niezapomnianej uroczystości? Wtedy polecamy szalone karaoke! Ale kto powiedział, że nie możecie mieć tego wszystkiego naraz? Owszem, możecie. To zapewnia tylko Kawka Music Band!

Muzyką, zabawami i konkursami niezawodnie łączymy pokolenia, porywamy do wspólnej zabawy i powodujemy, że nogi same każą ludziom tańczyć. Znakomicie odczytujemy zapotrzebowanie na konkretny nastrój, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet największym oczekiwaniom.

To wszystko dostajesz w cenie, która nie zrujnuje Twojego ślubnego budżetu. Zarówno pod tym względem, jak organizacyjnie jesteśmy bardzo elastyczni i umiejętnie dopasowujemy ofertę do możliwości oraz potrzeb klienta. Nie wahaj się więc, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy.

Poznaj bliżej nasz zespół.

Skontaktuj się z nami już teraz!