Oferta

Jesteśmy gotowi na wszelkie wyzwania, zatem format imprezy nie stanowi dla nas żadnych ograniczeń.
 

Wesela

To zupełnie wyjątkowy dzień w Twoim życiu. Doskonale to rozumiemy i na dodatek wiemy, w jaki sposób uczynić go jeszcze bardziej niezapomnianym! Potrzebujesz tradycyjnej kapeli weselnej z udziałem wspaniałych głosów? Nie ma sprawy. A może sprawnego DJ-a, który wyniesie Ciebie i gości na parkiet hitami lat 60, 70, 80, 90 i tymi współczesnymi? Podejmiemy wyzwanie. Może jednak chciałbyś śpiewającej atmosfery w trakcie wesela, która uczyni gości współautorami niezapomnianej uroczystości? Wtedy polecamy szalone karaoke! Ale kto powiedział, że nie możecie mieć tego wszystkiego naraz? Owszem, możecie. To zapewnia tylko Kawka Music Band!

Kawka Music Band

Muzyką, zabawami i konkursami niezawodnie łączymy pokolenia, porywamy do wspólnej zabawy i powodujemy, że nogi same każą ludziom tańczyć. Znakomicie odczytujemy zapotrzebowanie na konkretny nastrój, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet największym oczekiwaniom.

To wszystko dostajesz w cenie, która nie zrujnuje Twojego ślubnego budżetu. Zarówno pod tym względem, jak organizacyjnie jesteśmy bardzo elastyczni i umiejętnie dopasowujemy ofertę do możliwości oraz potrzeb klienta. Nie wahaj się więc, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy oraz przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

Poznaj bliżej nasz zespół.

 

Eventy

W pełni zintegrowani, w pełni tematyczni, w pełni nastawieni na Wasze potrzeby!
Z przyjemnością poprowadzimy dla Was żywiołową, pełną niespodzianek, profesjonalną imprezę, podczas której Wasi pracownicy i goście będą mieli szansę zapomnieć o codziennych obowiązkach, nawiązać głębsze relacje i zrelaksować się w towarzystwie występów wyśmienitych muzyków Kawka Music Band.

Jesteśmy gotowi na wszelkie wyzwania, zatem format imprezy nie stanowi dla nas żadnych ograniczeń. Możecie w pełni skorzystać z naszych zasobów w postaci DJ-a, który wyniesie uczestników na parkiet hitami lat 60, 70, 80, 90 i tymi współczesnymi, jak również znakomitych wokalistów, którzy swoimi wykonaniami przeniosą Was do największych sal koncertowych na świecie. Jeśli jednak zapragniecie czegoś, co otworzy i bardziej zintegruje towarzystwo, poprowadzimy dla Was karaoke, w czym mamy doświadczenie liczone w setki wieczorów!

Kawka Music Band

Dysponujemy mocą pomysłów i scenariuszy, które rozkręcą każdą imprezę, znakomity sprzęt nagłaśniający i estradowy, a także wizualne wyposażenie sceny.

Naszym priorytetem jest klient i jego satysfakcja. Stąd też od pierwszego kontaktu dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania. Zawsze proponujemy spotkanie organizacyjne, na którym przedstawiamy klientowi spersonalizowaną ofertę, a następnie wspólnie dopracowujemy jej szczegóły zgodnie z przekazanymi sugestiami.

Dalej jest już tylko szalona i niezapomniana impreza, na której Ty i Twoi goście możecie bawić się do białego rana!

 

Karaoke

Muzyka łagodzi obyczaje, odkrywa w nas nieznane dotąd pokłady wrażliwości, często wyciąga skrzętnie ukrywane emocje. Kochamy temu towarzyszyć, przyglądać się, jak uczestnicy karaoke przemieniają się w ciągu kilku minut w kogoś, kogo często byśmy się nawet nie spodziewali. My z kolei pomagamy w tym procesie transformacji, robimy wszystko, aby każdy śpiewający choć przez chwilę mógł poczuć się jak gwiazda. Dlatego czuwamy nad jakością dźwięku, dopasowujemy tonację do potrzeb i możliwości uczestników, a każde wykonanie traktujemy indywidualnie z należytym szacunkiem.

Kawka Music Band

Co to daje? Kapitalną imprezę, znakomitą atmosferę, a także tworzy więzi z gośćmi karaoke, ponieważ nasze zaangażowanie i profesjonalne podejście powodują, że uczestnicy chcą więcej i z wielką chęcią wracają do miejsca, w którym dobrze się czuli.

Wieloletnie doświadczenie sceniczne, wokalne i konferansjerskie członków grupy Kawka Music Band, powodują, że Wasi goście przeżyją niezapomnianą zabawę, którą jeszcze długo po jej zakończeniu będą z sentymentem wspominać. Dysponujemy mocą pomysłów i scenariuszy, które rozkręcą każdą imprezę, znakomity sprzęt nagłaśniający i estradowy, a także wizualne wyposażenie sceny.

Jesteśmy w stanie odwiedzić każdy zakątek Polski, aby poprowadzić dla Was imprezę klubową, integracyjną czy też firmową. Zresztą nasza innowacyjność i kreatywność jest znana i doceniana w środowisku muzycznym, jak i firmowym, o czym świadczy lista krajowych i zagranicznych firm, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować jako: www.karaokeimprezy.pl

Zobacz dla kogo graliśmy.

Kontakt

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej? Śmiało!
Napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Scroll Up